הגיע הזמן

לדעת נדל"ן

תיווך בנדל"ן זה לא עוד מקצוע, זו הזדמנות אמיתית לגלגל רווחים שאין בשום מקצוע אחר. בספר לדעת נדל"ן! מובאים הכלים שיסייעו לכם להגיע לשם, בלי קסמים ובלי הבטחות על הכנסה פסיבית… עם עמלות של עשרות ומאות אלפי שקלים בחודש עבור העבודה שלכם.

על המחבר

הרבה כסף ממתין לכם מעבר לפינה ויכול להיות שלכם. נשמע מופרך?

לא בעיניי. אני הצלחתי לייצר הרבה ממנו בחיים הפרטיים שלי. שם המשחק הוא נדל"ן, המקצוע: תיווך.

שמי אלחנן שוחט, ואני מומחה בתחום הנדל"ן. אספתי את הכלים הנכונים, צברתי ניסיון רב, מקסמתי אותו, ואת כל מה שלמדתי על בשרי אני רוצה ללמד אתכם.

למה? כי אני חושב שאם למישהו יש תשוקה לתחום הנדל"ן, והיא בוערת בעצמותיו, הוא יכול לשנות את החיים שלו ושל יקיריו מן הקצה אל הקצה באמצעות הכלים המוגשים בספר.

לדעת נדל"ן! המדריך להצלחה בתיווך מספק את הכלים הדרושים לכם למינוף הרצון שלכם לחיות ברמת חיים כשל העשירון העליון. בעזרתו תגשימו את שאיפתכם לחיות חיים עשירים ומלאים בכל טוב ללא פשרות ולהגשים את חלומותיכם.

בספר תמצאו כלים אפקטיביים ומעשיים להצלחה: כלים מעולם ה-NLP להעצמה אישית, אסטרטגיה לבניית מטרות ולהשגתן, פירוט מלא של יומן המתווך ומערכת העבודה, ניהול זמנים נכון, התנהלות עם אנשי מקצוע, מידע מעולם הנדל"ן, התנהלות עצמאים בארץ, כללי יסוד לניהול משא ומתן, דרכי התנהלות עם לקוחות (קונים ומוכרים), סגירת עסקאות, בניית מוניטין והטמעת העסק בשטח, מקסום העסק ועוד ועוד, הכול תוך כדי ניתוח מקרים מהשטח.

טעימה מהספר

7 התובנות שיהפכו אתכם לכרישי נדל"ן

1

"אפשרי בעולם אפשרי עבורי" (NLP), כן! אם אדם מסוים בעולם הצליח להשיג את המטרה שלו, כל מטרה.. כל אדם יכול להשיג אותה גם, אם יבין כיצד אותו אדם הצליח להשיג את מטרתו. כל חיי נהגתי להאמין כך ולא תמיד הבנתי למה אני לא מצליח להגשים כל מטרה, עד שגדלתי, עברתי הרבה לימודים וקורסים, והבנתי שיש אסטרטגיה שחייבים לאמץ כדי לדעת לצלוח כל מטרה! בספר תלמדו אחת ולתמיד כיצד לבנות "מטרה בנויה כהלכה". אני מראה בפועל כיצד בונים מטרה ומיישמים אותה! כל מטרה שעומדת בפנינו אפשר להשיג, אם יש לנו תוכנית אסטרטגית נכונה.

"ניהול עצמי" הוא ללא ספק אחד משלושת הנושאים החשובים ביותר ליצירת הצלחה בתחום הנדל"ן (תיווך). בספר תחשפו ללוז יומי ושבועי שבניתי, התמדתי בו, והצלחתי בגדול! כל פעולה בלוז היומי והשבועי מפורטים לפרטי פרטים: פרזנטציות, קביעת פגישות עם בעלי נכסים, שיחות טלפון למוכרים ולקונים, door2door, שיווק נכסים ועוד פעולות רבות.

2

3

"הטמעה"- כל בעל עסק שרוצה להצליח חייב שהעסק שלו יוצג בפני כמה שיותר מחפשי שירות, ויכירו את העסק שלו כמה שיותר לקוחות פוטנציאלים. כך יוצרים יותר עסקאות באופן משמעותי. בספר תמצאו פרק שלם שמפרט כיצד מטמיעים את העסק בשטח, הן מבחינה דיגיטלית (online) והן מבחינה פיזית (offline) ובצורה המקצועית ביותר.

"משאים ומתנים"- אם תבחנו את עשירי העולם לרגע, תוכלו להבחין מהר מאוד שהם אנשים מפולפלים ביותר שניחנים בקישורי משא ומתן מדהימים! בספר תלמדו 8 טקטיקות וטכניקות למשא ומתן מוצלח להשגת בלעדיות וסגירת עסקאות, וכמובן תלמדו כיצד לגשר על פערים מול קונים למוכרים ולסגור את העסקה!

4

5

"התנגדויות"- לכל איש מכירות מוצלח יש "מאגר התנגדויות" עצום שבו הוא משתמש כאשר לקוח מסרב או מערר לגבי השירות שמוצע לו. כאשר תעלה התנגדות מצד המוכר לבלעדיות או מהקונה לעמלה שאתם דורשים וכולי וכולי, אתם תדרשו להגיב בצורה המקצועית, החכמה, והמתאימה ביותר לאותו לקוח. בספר תלמדו בדיוק כיצד להגיב להתנגדויות הקשות ביותר ולנצח אותן בקלות.

NLP – (Neuro-linguistic programming) –  זוהי שיטה שפותחה על ידי חוקרים שהקדישו את חייהם לחקר המדע הסובייקטיבי (פנימי אישי) של האנשים המוצלחים בעולם בתחומם. לפי שיטה זו הבינו החוקרים שלאנשים המוצלחים בעולם קיימים דפוסי התנהגות שבזכותם הם מצליחים כל כך. לפי הבנה זו שיטת ה- NLP, מספקת טכניקות רבות ומתוחכמות לאימוץ דפוסי התנהגות שיובילו את האדם לתוצאה הרצויה.

6

7

"טוב ציפור אחת ביד משתיים על העץ"- בספר אני מספר על עסקה ארוכה וקשה, מלאה ברגשות. אני מפרט הכול, וגולש לניואנסים הקטנים ביותר ומסביר כיצד לבסוף הצלחתי להוציא את העסקה לפועל כאשר לכאורה זה היה נראה בלתי אפשרי. תיאור מקרה אמיתי מהשטח (תיאור של 24 עמודים).

קחו יוזמה וקפצו למים.

הספר מתאים לכל אחד! ולא משנה איפה אתם נמצאים ועוסקים כרגע בחייכם, וגם אם אין לכם ניסיון קודם, או שאתם מעוניינים להוסיף עוד כמה מאות אלפי שקלים בשנה, הספר ייקח אתכם להצלחה וישנה את החיים שלכם מן הקצה אל הקצה!

שאלות? התייעצויות?

זמין לכם בכל עניין.

השארת פרטים